Konferencja „STRATEGIA KOMUNIKACYJNA KIELC jako element rozwoju miasta”

Świętokrzyska Okręgowa Izba Architektów RP, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji o. Kielce oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich o. Kielce i Poczytalnia Na dVoRcu zapraszają na konferencję/debatę:

„STRATEGIA KOMUNIKACYJNA KIELC jako element rozwoju miasta”

Tym razem chcielibyśmy porozmawiać o układzie drogowym miasta, realizacji inwestycji drogowych i bezpieczeństwie, strefie płatnego parkowania oraz generalnie o polityce parkingowej miasta ze szczególnym uwzględnieniem śródmieścia.

Będziemy mieli przyjemność gościć ekspertów i praktyków branży komunikacyjnej oraz architektów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program wydarzenia podzielony zostanie na dwa panele:

I – Panel SITK – część drogowa

II – Panel IARP – część architektoniczna

Każdy z nich zakończy się dyskusją, a całość podsumujemy ewentualnymi wnioskami do strategii rozwoju miasta oraz planu ogólnego Kielc. Szczegółowy program wydarzenia w komentarzu.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Zapraszamy mieszkańców Kielc, którym nie jest obojętne funkcjonowanie miasta i chcieli by podzielić się swoim punktem widzenia. Liczymy na obecność Radnych oraz przedstawicieli Urzędu Miasta.

Zapraszamy do udziału w konferencji oraz zabraniu głosu w dyskusji!

Widzimy się w najbliższy piątek, 28 czerwca 2024 r. w „Poczytalni Na dVoRcu” – antresola Kieleckiego Dworca Autobusowego ul. Czarnowska 12.

Zaczynamy już o godz. 15:00

ORGANIZATORZY

PATRONAT HONOROWY

PATRONATY