PRZENOŚNY SYSTEM WYSTAWIENNICZY// KONKURS NA PROJEKT

plakat_system_001Zdejmijmy prace ze ścian galerii, dajmy ciekawym projektom swobodę przemieszczania się, wejdźmy z naszymi pomysłami tam, gdzie do tej pory ich nie pokazywaliśmy!

Szukamy najlepszego projektu przenośnego systemu wystawienniczego – prostej, mobilnej, modularnej konstrukcji przeznaczonej do prezentacji wystaw w warunkach nieprzystosowanych do tego rodzaju działalności.

System powinien być odporny na warunki pogodowe, lekki, stabilny (najlepiej z zastosowaniem balastu ukrytego w systemie), z możliwością wymiany pojedynczych uszkodzonych elementów i z możliwością swobodnego rozbudowywania i dostosowania do przestrzeni, w której będzie używany.

W skład jury konkursu wchodzą: Bogna Świątkowska – prezes Fundacji Bęc Zmiana, Michał Brzozowski – właściciel klubokawiarni Plażowa, klubu 1500m2 do wynajęcia i restauracji Na Lato i sto900, Przemek Dziubłowski – prezes grupy Citydoping i fundacji Do Dzieła!, Czesława Frejlich – redaktor naczelna magazynu 2+3D, Małgorzata Kuciewicz – architektka z Grupy Centrala oraz Krzysztof Białkowski – culture manager marki Red Bull.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 3000 zł, a prototyp zaprojektowanego przez niego systemu zostanie zrealizowany i zaprezentowany po raz pierwszy w przestrzeni klubokawiarni Plażowa.
Konkurs kierowany jest do studentów i absolwentów wszystkich kierunków projektowych.

<<<projekt graficzny: Agnieszka Diesing

Regulamin konkursu i wytyczne dotyczące projektu znajdują się na stronie www.beczmiana.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2014 pod adresem bec@beczmiana.pl
Sponsorem realizacji zwycięskiego projektu jest Red Bull.

Organizatorzy: Fundacja Bęc Zmiana, klubokawiarnia Plażowa